Iwona Kupiec

Iwona Kupiec

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Remis na inaugurację rundy wiosennej

KS Kabel Kraków zremisował 1:1 na wyjeździe z Cedronką Wola Radziszowska w swoim pierwszym ligowym meczu po wznowieniu rozgrywek. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka do przerwy zasłużenie prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie nie zdołali utrzymać przewagi i ostatecznie musieli zadowolić się zdobyciem jednego punktu.

Fizjoterapeuta Kabla w Misji Futbol

Na pewno Wielu naszych sympatyków kojarzy popularny ostatnio w sieci filmik z trybun meczu Pucharu Polski. Jego bohaterem jest współpracujący z Kablem fizjoterapeuta, Robert Malawski. O Robercie zrobiło się na tyle głośno, że jego historią zainteresował się Tomasz Smokowski, a fragment wywiadu pojawił się w dogrywce Misji Futbol. Od 24 minuty możecie posłuchać, jak Robert komentuje słynne wideo. Zapraszamy do oglądania!

 

WYWIAD | Jakub Pełka o przygotowaniach drużyny

Jakub Pełka opowiedział nam o tym jak do drużyny przyjął go Grzegorz Grzesiak i jak do rundy wiosennej przygotował się Kabel. Wykorzystał też okazję, aby pochwalić klubową infrastrukturę.

Lato z Kablem!

W tegoroczne wakacje zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z letniej oferty obozów, które przygotowaliśmy z myślą o naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu oraz zajęć stacjonarnych.

Podsumowanie rundy jesiennej

Runda jesienna sezonu 2020/21 dobiegła końca, więc nadszedł czas, aby podsumować ten okres w wykonaniu podopiecznych Bartłomieja Janeczka. Kabel zimę spędzi na 5 miejscu grupy III krakowskiej A Klasy. Zespołowi z Parkowej w 14 rozegranych spotkaniach udało się zgromadzić 25 punktów, na które złożyło się osiem zwycięstw, pięć porażek i jeden remis. Stosunek bramek wyniósł 42:26.