person_outline
search
Dziewczynki

Dziewczynki

Piłka nożna kobiet zyskuje na popularności na całym świecie i nie inaczej jest w Akademii Klubu Sportowego Kabel. Od pewnego czasu funkcjonuje u nas drużyna dziewczynek i prowadzimy obecnie nabór nowych zawodniczek chcących rozpocząć przygodę z futbolem. Poniżej więcej informacji na temat naboru.

Każdy kto interesuje się piłką nożną z pewnością zauważył rosnące zainteresowanie piłką kobiecą. W USA Megan Rapinoe stała się wręcz ikoną, a w Europie kolejne wielkie kluby nie tylko zakładają swoje żeńskie drużyny, ale potrafią już zapełniać na kobiecych meczach trybuny swoich ogromnych stadionów. Zainteresowanie dziewczyn piłką nożna dotarło też nad Wisłę i coraz więcej dziewczynek garnie się do tego sportu.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu otaczającej nas społeczności, już w zeszłym sezonie założyliśmy drużynę dziewcząt, która obecnie szuka uzupełnień do swojego składu, tak by mogła nadal funkcjonować i poznawać kolejne elementy piłkarskiego abecadła. Chcąc rozpropagować naszą dziewczęcą drużynę oraz ideę piłki kobiecej ruszamy z kampanią promocyjną naszej dziewczęcej drużyny, w ramach której zgłoszone do drużyny dziewczynki będą mogły bezpłatnie wypróbować nasze treningi do końca września!

Drużyna do której prowadzony jest obecnie nabór przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku 6-8 lat (kategoria wiekowa Żaczki). Treningi w tej kategorii wiekowej odbywają się dwa razy w tygodniu, a zajęcia prowadzi Pani Trener Magda, posiadająca licencję trenerską UEFA B. Poniżej prezentujemy harmonogram treningów drużyny na sezon 2023/24.

Jeżeli szukasz zajęć dla starszych dziewczynek lub chłopców, to nic straconego! Wszystkie dzieci są u nas mile widziane. Więcej informacji o naborze znajdziesz klikając tutaj.

Harmonogram treningów w sezonie 2023/24

Jesień/Wiosna (04.09.2023 - 29.10.2023 oraz 25.03.2024 - 23.06.2024):

  • środa: 16:30 - 17:45 (Boisko Główne, ul. Parkowa 12a),
  • piątek: 18:00 - 19:15 (Boisko Astor Arena, ul. Parkowa 12a).

Zima (30.10.2023 - 24.03.2024):

  • środa: 16:30 - 17:45 (Boisko Astor Arena, ul. Parkowa 12a),
  • piątek: 18:00 - 19:15 (Boisko Astor Arena, ul. Parkowa 12a).

 

Rejestracja do Akademii KS Kabel

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do Akademii KS Kabel. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz zasadami zachowania Rodziców oraz Opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538) przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Ministerstwa Sportu i Turystyki (w zakresie wspólnie prowadzonych projektów, w tym testów do Narodowej Bazy Talentów) oraz organizatorów turniejów i rozgrywek w celu zgłoszenia zawodnika do gry. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/