Wydrukuj tę stronę
Centrum Talentu

Centrum Talentu

Klub Sportowy Kabel zaprasza zawodników chętnych do podnoszenia swoich umiejętności do piłkarskiego Centrum Talentu - otwartych i bezpłatnych treningów doszkalających. Projekt jest skierowany do zawodników z kategorii wiekowych od U7 do U13.

Centrum Talentu to otwarte i darmowe treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku 7 - 13 lat. Zajęcia skierowane są do młodych i ambitnych zawodników, którzy chcą podnosić swoje umiejętności w odpowiednich warunkach i przy wsparciu zespołu specjalistów, uzupełniając tym samym treningi w macierzystym klubie. Jest to także forma konsultacji dla rodziców poszukujących informacji na temat najlepszych dróg piłkarskiego rozwoju swoich dzieci. Dodatkowo Centrum Talentu może stanowić platformę rekrutacyjną umożliwiającą chętnym zawodnikom dołączenie do klubowej akademii objętej złotym certyfikatem w programie PZPN. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Trening doszkalający odbywa się raz w tygodniu, przez cały sezon. Zajęcia trwają ok. 80 minut i odbywają się na obiektach Centrum Sportu Parkowa:

  • maksymalnie 12 zawodników na jednego trenera,
  • dobra baza treningowa zlokalizowana blisko centrum,
  • profesjonalny sprzęt treningowy,
  • program treningowy zgodny z wymogami certyfikacji PZPN,
  • konsultacje dla opiekunów oraz zawodników.

Terminy treningów prezentujemy poniżej. Aby uczestniczyć w treningach prosimy się zarejestrować i oczekiwać na potwierdzenie terminów ze strony trenera.

Grupa Adres Termin Trener
Roczniki 2013-2011

Astor Arena, ul. Parkowa 12a

śr. 17:45-19:00 Hubert Grabias
Roczniki 2010-2008 Autobet Arena, ul. Parkowa 12a czw. 17:15-18:30 Bartłomiej Janeczek


W razie pytań lub wątpliwości odpowiedzi udzielą koordynatorzy projektu:

Hubert Grabias (Roczniki 2013, 2012, 2011)
tel. 503 422 209
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Bartłomiej Janeczek (Roczniki 2010, 2009, 2008)
tel. 607 661 784
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na treningi w Centrum Talentu KS Kabel Kraków. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest fundacja Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług fundacji Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów rozgrywek, w przypadku uczestnictwa w zawodach, w celu zgłoszenia zawodnika do rozgrywek. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna zgłaszanego dziecka.

W poniższej sekcji prosimy o wpisanie danych zgłaszanego dziecka.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.