Szkółka piłkarska KS Kabel

Sztab szkoleniowy Klubu Sportowego Kabel ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej! Klub zaprasza wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę do podjęcia treningów. Obecnie prowadzony jest nabór w rocznikach: 2013 - 2009. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Kadra trenerska KS Kabel poszukuje młodych zawodników z prawdziwą pasją do piłki nożnej. Zajęcia w szkółce piłkarskiej dedykowane są dzieciom stawiającym pierwsze kroki na boiskach piłkarskich, które są w wieku szkolnym (obecnie są to roczniki 2013 i starsze).

Jeżeli poszukujesz treningów piłkarskich dla dzieci o poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym lub dla przedszkolaków, sprawdź strukturę naszej oferty dla dzieci tutaj.

Treningi piłkarskie odbywają się w naszej głównej siedzibie w Centrum Sportu Parkowa przy ul. Parkowej 12a (dawny stadion Korony Kraków - Stare Podgórze). W okresie zimowym korzystamy z boiska pod balonem oraz sal gimnastycznych okolicznych szkół. W sezonie 2020/21 na treningi zapraszamy dzieci z grupy wiekowej: 7-9 lat (roczniki 2013 i 2012) oraz z grupy wiekowej 10-12 lat (roczniki 2011, 2010 i 2009). Dodatkowo, w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 26, dla uczniów tej placówki zostały uruchomione treningi piłkarskie w szkole bezpośrednio po lekcjach. W SP nr 26 dostępne są dwie grupy treningowe: dla dzieci z roczników 2013-2012 oraz 2011-2010 . Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.Poniżej prezentujemy harmonogram treningów, według którego trenuje szkółka piłkarska KS Kabel Kraków w sierpniu 2020. Docelowy harmonogram na sezon 2020/21 zostanie opublikowany pod koniec wakacji:

Grupa Adres I trening II trening
Starsza (2009, 2010, 2011)

ul. Parkowa 12a

wt. 16:15-17:30
(Astor Arena)
czw. 16:15-17:30
(Autobet Arena)
Młodsza (2012, 2013) ul. Parkowa 12a pon. 16:30-17:45
(Autobet Arena)
śr. 16:30-17:45
(Autobet Arena)

Dla osób chcących przed zapisaniem dziecka poznać i przetestować nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci zapraszamy na pierwszy darmowy i niezobowiązujący trening. Wystarczy przyjść na zajęcia w terminie zgodnym z harmonogramem i zgłosić trenerowi obecność nowego zawodnika. Opłata za regularne uczestnictwo w zajęciach wynosi 120,00zł za miesiąc. Ponadto w ramach jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 100,00zł, każdy nowy zawodnik otrzymuje strój piłkarski z indywidualnym nadrukiem składający się z koszulki, spodenek oraz getrów. Zapisy dzieci odbywają się w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej w dostępnym poniżej formularzu.

Zapraszamy do szkółki KS Kabel!


Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do szkółki KS Kabel. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkółki KS Kabel oraz zasadami zachowania rodziców oraz opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest fundacja Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług fundacji Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów rozgrywek, w przypadku uczestnictwa w zawodach, w celu zgłoszenia zawodnika do rozgrywek. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna zgłaszanego do szkółki dziecka.

W poniższej sekcji prosimy o wpisanie danych zgłaszanego do szkółki dziecka.Poniżej prosimy wpisać informacje dotyczące zamawianego stroju piłkarskiego.