Szkółka piłkarska KS Kabel

Sztab szkoleniowy naszego klubu ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej! Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę do podjęcia treningów. Obecnie prowadzony jest nabór w rocznikach: 2013 - 2010. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Kadra trenerska KS Kabel poszukuje młodych zawodników z prawdziwą pasją do piłki nożnej. Zajęcia w szkółce piłkarskiej dedykowane są dzieciom stawiającym pierwsze kroki na boiskach piłkarskich, które są w wieku szkolnym (obecnie są to roczniki 2013 i starsze).

Jeżeli poszukujesz treningów piłkarskich dla dzieci o poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym lub dla przedszkolaków, sprawdź strukturę naszej oferty dla dzieci tutaj.

Treningi piłkarskie odbywają się w naszej głównej siedzibie w Centrum Sportu Parkowa przy ul. Parkowej 12a (dawny stadion Korony Kraków - Stare Podgórze). W okresie zimowym korzystamy z boiska pod balonem oraz sal gimnastycznych okolicznych szkół. W sezonie 2020/21 na treningi zapraszamy dzieci do grup wiekowych: 8-9 lat (roczniki 2013-2012) oraz 10-11 lat (roczniki 2011-2010). Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.Poniżej prezentujemy harmonogram treningów, według którego trenuje szkółka piłkarska prowadzona przez Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. w sezonie 2020/21:

Grupa I trening II trening III trening
Orlik (2011, 2010)
(lista rezerwowa!)
wt. 16:00-17:30
(Autobet Arena, ul. Parkowa 12a)
czw. 16:15-17:45
(Boisko Główne, ul. Parkowa 12a)
pt. 16:00-17:30
(Astor Arena, ul. Parkowa 12a)
Żak (2013, 2012) pon. 16:15-17:30
(Astor Arena, ul. Parkowa 12a)
śr. 16:45-18:00
(Act-Global Arena, ul. Parkowa 12a)
czw. 17:45-19:00
(Autobet Arena, ul. Parkowa 12a)

Dla osób chcących poznać i przetestować nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci zapraszamy na pierwszy darmowy i niezobowiązujący trening. Wystarczy zarejestrować się korzystając z poniższego formularza zgłoszeniowego i oczekiwać na informację w sprawie dalszych kroków. Opłata za regularne uczestnictwo w zajęciach wynosi 120,00zł za miesiąc. Ponadto w ramach jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 100,00zł, każdy nowy zawodnik otrzymuje strój piłkarski z indywidualnym nadrukiem składający się z koszulki, spodenek oraz getrów. Do momentu odbycia treningu próbnego, nie ma konieczności ponoszenia wyżej wymienionych opłat, natomiast rejestracja jest konieczna, co jest jednym z wymogów Programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zapraszamy do szkółki KS Kabel!


Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do szkółki KS Kabel. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkółki KS Kabel oraz zasadami zachowania rodziców oraz opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest fundacja Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klubu Sportowego Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów rozgrywek, w przypadku uczestnictwa w zawodach, w celu zgłoszenia zawodnika do rozgrywek. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna zgłaszanego do szkółki dziecka.

W poniższej sekcji prosimy o wpisanie danych zgłaszanego do szkółki dziecka.