Szkółka piłkarska KS Kabel

Sztab szkoleniowy naszego klubu ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej! Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę do podjęcia treningów. Obecnie prowadzony jest nabór w rocznikach: 2013 - 2011. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Kadra trenerska KS Kabel poszukuje młodych zawodników z prawdziwą pasją do piłki nożnej. Zajęcia w szkółce piłkarskiej dedykowane są dzieciom stawiającym pierwsze kroki na boiskach piłkarskich, które są w wieku szkolnym (obecnie są to roczniki 2013 i starsze).

Jeżeli poszukujesz treningów piłkarskich dla dzieci o poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym lub dla przedszkolaków, sprawdź strukturę naszej oferty dla dzieci tutaj.

Treningi piłkarskie odbywają się w naszej głównej siedzibie w Centrum Sportu Parkowa przy ul. Parkowej 12a (dawny stadion Korony Kraków - Stare Podgórze). W okresie zimowym korzystamy z boiska pod balonem oraz sal gimnastycznych okolicznych szkół. W sezonie 2020/21 na treningi zapraszamy dzieci do grup wiekowych: 7 lat (rocznik 2013) oraz 8-9 lat (roczniki 2012-2011). Dodatkowo, w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 26, dla uczniów tej placówki zostały uruchomione treningi piłkarskie w szkole bezpośrednio po lekcjach. W SP nr 26 dostępne są dwie grupy treningowe: dla dzieci z roczników 2013-2012 oraz 2011-2010 . Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.Poniżej prezentujemy harmonogram treningów, według którego trenuje szkółka piłkarska prowadzona przez fundację Reaktywacji Klubu Sportowego Kabel w sezonie 2020/21:

Grupa Adres I trening II trening
Orlik (2011, 2012) al. Dembowskiego 12
ul. Parkowa 12a
pon. 16:15-17:45
(SP nr 29)
pt. 16:30-17:45
(Astor Arena)
Żak (2013) ul. Parkowa 12a
ul. Skałeczna 10
pon. 16:30-17:45
(Astor Arena)
śr. 16:45-17:45
(SP nr 160)

Dla osób chcących przed zapisaniem dziecka poznać i przetestować nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci zapraszamy na pierwszy darmowy i niezobowiązujący trening. Wystarczy przyjść na zajęcia w terminie zgodnym z harmonogramem i zgłosić trenerowi obecność nowego zawodnika. Opłata za regularne uczestnictwo w zajęciach wynosi 120,00zł za miesiąc. Ponadto w ramach jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 100,00zł, każdy nowy zawodnik otrzymuje strój piłkarski z indywidualnym nadrukiem składający się z koszulki, spodenek oraz getrów. Zapisy dzieci odbywają się w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej w dostępnym poniżej formularzu.

Zapraszamy do szkółki KS Kabel!


Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do szkółki KS Kabel. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkółki KS Kabel oraz zasadami zachowania rodziców oraz opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest fundacja Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klubu Sportowego Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów rozgrywek, w przypadku uczestnictwa w zawodach, w celu zgłoszenia zawodnika do rozgrywek. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna zgłaszanego do szkółki dziecka.

W poniższej sekcji prosimy o wpisanie danych zgłaszanego do szkółki dziecka.