Wydrukuj tę stronę
Sztab szkoleniowy

Sztab szkoleniowy

Bartłomiej Janeczek
Trener I zespołu, Koordynator ds. Sportowych U14-U19

 

Edukacja
Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Uczestnik studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu na kierunku Analityk gry sportowej. Posiada licencję trenerską UEFA A.

Doświadczenie
Jako trener, swoją pierwszą samodzielną pracę rozpoczął w klubie LUKS Zalipie prowadząc zespół seniorów. Później odpowiadał za szkolenie w Miejsko-Gminnej Akademii Sportu w Radłowie oraz współpracował z klubami jako analityk. Od sezonu 2017/2018 prowadził pierwszy zespół JKS Jadowniczanka Jadowniki. Od momentu reaktywacji klubu w 2018 roku odpowiada za funkcjonowanie pierwszego zespołu KS Kabel Kraków oraz prowadzi treningi w grupach młodzieżowych. Jako zawodnik szkolił się w Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Następnie występował w II drużynie tego klubu oraz w zespołach Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska i LUKS Radłovia Radłów.


Hubert Grabias 
Trener, Koordynator ds. Szkolenia U7-U13

Edukacja
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas studiów ukończył również państwowy kurs trenera II klasy. Obecnie posiada licencję trenerską UEFA A.

Doświadczenie
Jako trener, swoją pierwszą pracę zaczął w PKS „Porta” Kraków, prowadząc grupy młodzieżowe oraz zespół seniorów. Następnie przez kilka sezonów związany był z PKS Jadwiga Kraków, gdzie prowadził grupy dziecięce oraz młodzieżowe. Przez kilka lat pracował w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Od sierpnia 2016 roku rozpoczął pracę w strukturach klubu. Jako zawodnik występował w barwach KS Wieczysta Kraków.


Łukasz Bekier
Trener, Koordynator ds. Piłkarskich Przedszkoli 

Edukacja
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Posiada licencję trenerską UEFA B

Doświadczenie
Jako trener w latach 2015-2017 prowadził treningi w Brazilian Soccer Schools. W latach 2015-2016 nauczyciel wychowania fizycznego w ZSHE im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.


Martin Łabędzki
Trener, Koordynator ds. Turniejów 

Edukacja
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas studiów ukończył państwowy kurs instruktora piki siatkowej oraz kurs sędziego piłki nożnej. Posiada licencję trenerską UEFA Grassroots C, w trakcie aplikacji na UEFA B. 

Doświadczenie
Jako trener od czterech lat zajmuje się szkoleniem grup dziecięcych i młodzieżowych. Pracę trenera piłki nożnej łączy z pracą nauczyciela wychowania fizycznego. Od października 2017 roku rozpoczął pracę w strukturach klubu jako trener grup dziecięcych i młodzieżowych. W klubie pełni także funkcję organizatora turniejów. Jako zawodnik występował w klubach Polonia Iłża oraz Centrum Radom.


Sylwia Biernat
Trenerka

Edukacja
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas studiów ukończyła również państwowy kurs trenera II klasy. Posiada licencję trenerską UEFA B.

Doświadczenie
Jako trenerka pierwszą pracę zaczęła już w na studiach w AS Progres oraz AP 21 Kraków. Cały czas pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Od września 2018 roku rozpoczęła pracę w Kablu jako trenerka grup dziecięcych. Zawodniczka KS Podgórze Kraków. Swoją przygodę z piłką nadal kontynuuje jednakże od 10 lat już jako sędzia. 


Kinga Będkowska
Trenerka

Edukacja
Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Dyplomowana trenerka piłki nożnej z licencją UEFA B. Wychowawca kolonijny.

Doświadczenie
Początki pracy trenerskiej przypadają na grupy dziecięce w KS Borek Kraków oraz szkółce Grzegórzki Go. Następnie trenerka drużyny dziewczynek w KSPN Pogoń Kraków. Od 2016 roku szkoli najmłodsze grupy w Kablu. Jako zawodniczka z od 2011 roku w KS Podgórze Kraków.


Izabela Włodarz
Trenerka

Edukacja
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nauczycielka wychowania fizycznego. Posiada licencję trenerską UEFA B.

Doświadczenie
Pracę trenerską rozpoczęła w Polonii Kraków, prowadząc tam przez kilka lat najmłodsze grupy dziecięce. W KS Dąb Zabierzów Bocheński prowadziła grupy w kategorii żak i orlik. Trenerka zespołu seniorek KS Bronowianka Kraków. Aktualnie WKS Wawel Kraków. W ramach współpracy z klubem Inter Mediolan prowadzi w szkole specjalnej treningi piłki nożnej – współuczestnicząc w projekcie Inter Campus. Pracę w KS Kabel Kraków rozpoczęła w sierpniu 2019 roku, gdzie jest trenerką grup dziecięcych i młodzieżowych. Przygodę z piłką zaczęła w klubie KS Podgórze Kraków, później wzmacniała szeregi Górnika Wieliczka i KS Dębu Zabierzów Bocheński.


Daria Kokoszka
Trenerka

Edukacja
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Podczas studiów ukończyła również dodatkowe kursy instruktorskie z piłki nożnej, piłki siatkowej, pływania, fitness. Obecnie posiada licencję trenerską UEFA B.

Doświadczenie
Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej, gdzie również prowadzi piłkarskie drużyny młodzieżowe chłopców oraz dziewcząt. Pracę w strukturach klubu rozpoczęła w sierpniu 2016 r. jako trenerka grup dziecięcych. Swoje pierwsze kroki w futbolu jako zawodniczka stawiała w lokalnej drużynie UKS Atak Mielec, lecz w rozgrywkach ligowych zadebiutowała jako 13-sto latka w II ligowej wówczas drużynie Sokół Kolbuszowa Dolna. Wcześniej wraz z kadrą wojewódzką zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Po rozpoczęciu studiów swoją przygodę z piłką kontynuowała w 1-ligowej drużynie Podgórza Kraków.


Bartłomiej Zelek
Trener

Edukacja
Jest studentem III roku licencjatu na kierunku wychowanie fizyczne na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie posiada licencję UEFA Grassroots C, w trakcie kursu UEFA B.

Doświadczenie
Asystent w grupach młodzieżowych KUKS Laskovia, odbył staż w akademii Wisły Kraków. Aktualnie prowadzi zajęcia z najmłodszymi grupami w szkółce Wisły Kraków oraz Kabla Kraków. 


Piotr Targosz
Trener

Edukacja
Jest studentem V roku Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas studiów ukończył kurs trenerski UEFA C. Jest również instruktorem narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Doświadczenie
Swoją pracę trenerską rozpoczął w 2018 rok jako trener dzieci i młodzieży w strukturach naszego klubu. Jako zawodnik szkolił się w klubie CIS Jaszczurowa. Później do kategorii junior grał w PUKS Karol Wadowice.


Jakub Polak
Trener, asystent trenera I zespołuEdukacja
Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiada licencję UEFA Grassroots C.

Doświadczenie 
Jako trener, swoją pierwszą pracę rozpoczął w strukturach Kabla pod koniec 2019 roku. Aktualnie prowadzi jedną z grup dziecięcych oraz pełni funkcję asystent pierwszego trenera w pierwszej drużynie Kabla. Jako zawodnik jest wychowankiem Akademii Piłki Nożnej Czeladź. W wieku 16 lat zaliczył debiut w dorosłej piłce w barwach Górnika Wojkowice (Liga Okręgowa). 


Franciszek Liśkiewicz
Trener

Edukacja
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada licencję trenerską UEFA Grassroots C.

Doświadczenie
Jako trener, swoją pierwszą pracę rozpoczął w 2019 roku w Zachodnim oddziale Football Academy w Krakowie. Prowadził także zajęcia w Akademi Futbolu z Głową w kategorii skrzat oraz drużynę w kategorii orlik starszy w WKS Wawel Kraków. W strukturach naszego klubu od 2020 roku. Jako zawodnik szkolił się w klubach z Krakowa m.in. RKS Garbarnia, KS Grzegórzecki, KS Podgórze


Maciej Babecki
Trener

Edukacja
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Od ponad 30 lat pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Wychowawca sportowców w tym medalistów mistrzostw Polski, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego.

Doświadczenie
Pierwszą pracę, jako trener podjął w KS Prądniczanka Kraków. Następnie pracował w Przyszkolnym Klubie Sportowym „Polonez” prowadząc drużyn koszykarską oraz piłki nożnej. Wiele sezonów pracował w Uczniowskim Klubie Sportowym Ludwinów. Współpracuję na stałe z sekcją wioślarską AZS AWF Kraków. Od września 2017 roku w strukturach naszego klubu jako trener dzieci i młodzieży.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.