Wydrukuj tę stronę
Program szkolenia piłkarskiego KS Kabel

Program szkolenia piłkarskiego KS Kabel

Program szkoleniowy Klubu Sportowego Kabel Kraków jest wielowarstwowym systemem, który zapewnia profesjonalne środowisko do treningu piłkarskiego dla młodych zawodników. Szkolenie jest realizowane w dwóch formalnie wydzielonych podmiotach, dzięki czemu na nasze treningi możemy zaprosić młodych zawodników na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego.

05Program składa się z pięciu poziomów, które tworzą naszą piramidę szkoleniową. Na jej podstawie znajdują się nasze projekty na poziomie "grassroots", a więc otwarte dla wszystkich, rekreacyjne zajęcia związane z piłką nożną, takie jak: Szkółka Piłkarska KS Kabel, Przedszkole Piłkarskie Akademii Diament oraz Półkolonie Piłkarskie. Pierwszy z wymienionych projektów realizowany jest w ramach Programu Certyfikacji PZPN, gdzie nasz klub posiada złotą gwiazdkę.

04Kolejny poziom to swoisty łącznik między poziomem "grassroots", a naszą profesjonalną Akademią Piłkarską KS Kabel. Centrum Talentu to dodatkowe treningi piłkarskie skierowane do najbardziej uzdolnionych zawodników z innych klubów, wsparcie i doradztwo dla ich rodziców, ale przede wszystkim wyjątkowe środowisko wspierające treningi w macierzystym klubie. Dodatkowo Centrum Talentu stanowi też platformę rekrutacyjną dając zawodnikom szansę dołączenia do drużyn w naszej Akademii.

03Następny poziom naszej piramidy szkoleniowej to Akademia Piłkarska KS Kabel oznaczona złotą gwiazdką Programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej, a więc najwyższym dostępnym oznaczeniem. Nasza akademia jest jedną z pięciu krakowskich akademii, które spełniają najwyższe standardy szkolenia piłkarskiego. Akademia szkoli zawodników w kategoriach wiekowych od U-7 do U-13. Szkolenie w Akademii realizowane jest przez Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.

02Drużyna U-15 jest kolejnym poziomem naszej piramidy szkoleniowej i jest ona bezpośrednim przedsionkiem do drużyny seniorów naszego klubu. Do drużyny naszych trampkarzy trafiają zarówno wychowankowie akademii KS Kabel jak i wyróżniający się zawodnicy z innych klubów.

01Szczyt naszej piramidy to drużyna seniorów, w której nacisk kładziony jest na stworzenie optymalnych warunków dla młodych zawodników do wprowadzenia ich w świat dorosłej piłki i przygotowanie ich do wyzwań stawianych przez futbol profesjonalny.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.