Zwycięstwo w czwartej grze kontrolnej

W środowy wieczór na obiektach Com-Com Zone Nowa Huta, Kabel rozegrał swoją czwartą grę kontrolną. Zawodnicy trenera Bartłomieja Janeczka zmierzyli się z występującym na co dzień w lidze okręgowej (gr. Kraków III) Górnikiem Wieliczka.

Rywale „niebieskich” stawili się na sparingu w dość odmłodzonym składzie, stąd też „Kablarze” nie mieli większych problemów ze zdominowaniem przeciwnika. Wprawdzie to Górnik jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, ale później bramki zdobywali tylko zawodnicy Kabla, którzy ostatecznie pokonali drużynę z Wieliczki 3:1 kontrolując boiskowe wydarzenia przez większość spotkania. Zespół Kabla znajduje się obecnie na półmetku przygotowań do rundy rewanżowej. W niedzielę formę „niebieskich” sprawdzi przedstawiciel A klasy — Strażak Kokotów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00 a miejscem rozgrywania sparingu będzie obiekt KS Nadwiślan przy ul. Koletek 20.

Bramki dla Kabla zdobywali: 1:1 Grzegorz Grzesiak, 2:1 Marcin Białas, 3:1 Sebastian Bator

Skład Kabla: Małek (75' Czekaj) - Kubacki (60' Paluszewski), Maj, Krupa, Vasilenko (46' Sołtys) - Mikołajczuk (46' Pieczarkowski), Białas, Kodyra - Grzesiak (46' Augustyński), Bator, Rosikoń (46' Zborowski

Skomentuj