person_outline
search

Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

U17 w połowie przygotowań do nowego sezonu

Zespół juniorów U-17 znajduje się na półmetku przygotowań do I Ligi Okręgowej B1. Drużyna wznowiła treningi już 9 stycznia i trenuje cztery razu w tygodniu, rozgrywając także mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami. Zapraszamy na krótkie podsumowanie z dotychczasowych przygotowań.

U17 przypieczętowują awans!

Po ostatniej wygranej 3-0 ze Skawinką Skawina, juniorzy pod wodzą trenera Bartłomieja Janeczka, zmierzyli się z Krakusem Swoszowice w ramach 11. kolejki II Ligi Okręgowej. Spotkanie dało kolejne powody do radości, ponieważ Kabel odniósł zwycięstwo 5-2 i dopisał trzy cenne…

U13II kończą sezon na podium

W 9. kolejce sezonu IV Ligi Okręgowej, podopieczni trenera Doriana Fijaka przegrali na wyjeździe z Borkiem Kraków 3-5. Tym samym kończą sezon na miejscu trzecim. Kablarze pokazali charakter i choć złapali kontakt pod koniec meczu, musieli uznać wyższość rywala.

U13 z wygraną na koniec sezonu

Młodzicy przystępowali do tego meczu tydzień po przegranym starciu 0-8 ze Sportowcem Modlnica. W 14. kolejce sezonu Ligi Makroregionalnej, drużyna U13 prowadzona przez trenera Kamila Norka tym razem odniosła zwycięstwo, wygrywając 4-2 ze Szkołą Futbolu Staniątki. Kablarze kończą zatem zmagania…

Modlniczka tym razem za mocna

Młodzicy przystępowali do tego meczu tydzień po zremisowanym starciu 2-2 z Rabą Dobczyce. W 13. kolejce sezonu Ligi Makroregionalnej, drużyna U13 prowadzona przez trenera Kamila Norka tym razem musiała uznać wyższość rywala z Modlnicy, który jest liderem w obecnych rozgrywkach.

U12 z awansem!

W meczu 10. kolejki III Ligi Okręgowej Młodzików Starszych, druga drużyna Kabla Kraków wygrała 9-1 z Kolejarzem-Prokocim Kraków. Kablarze tym samym wywalczyli awans na wyższy szczebel rozgrywkowy, za co należą im się ogromne gratulacje!

U13II pokazali charakter i wygrali

W zaległej 1. kolejce sezonu IV Ligi Okręgowej, podopieczni trenera Doriana Fijaka wygrali u siebie ze Skawinką Skawina 4-3, dopisując trzy punkty do ligowej tabeli. Kablarze pokazali charakter i wygrali choć na drugą połowę wychodzili jako zespół przegrywający.

Słodko-gorzki koniec sezonu dla U15

Po ostatniej przegranej 0-3 z Pcimianką Pcim, podopieczni Marcina Gagata ponownie musieli zaznać gorycz porażki. Kabel Kraków uległ w bezpośrednim starciu Górnikowi Wieliczka, ale ostatecznie zapewnił sobie utrzymanie.

U15 drugą siłą ligi!

W ostatnim meczu sezonu trampkarze przegrali w zaległej 1. kolejce III Ligi Okręgowej. Podopieczni trenera Tomasza Kotula ulegli Individual Process Skawinie 2:3. Kablarze mimo potknięcia zajęli miejsce premiowane awansem, za co należą im się ogromne gratulacje!

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/