person_outline
search

Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Nabór otwarty do zespołu U15 i seniorów KS Kabel!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do wzięcia udziału w rekrutacji do drużyny w kategorii U-15 i zespołu seniorskiego KS Kabel Kraków. Rekrutacja kierowana jest do zawodników z roczników 2008 i 2009, którzy chcieliby dołączyć do zespołu U-15 (Trampkarz C1). Zespół U-15…

Obóz stacjonarny - zima 2023

W okresie ferii zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z zimowego obozu stacjonarnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Planowane są dwa turnusy zimowych obozów stacjonarnych, które odbędą się przy ul. Parkowej 12A (Centrum Sportu Parkowa) oraz przy, ul.…

U12 (D1) skromnie pokonuje Grębałowiankę

Zazwyczaj w deszczu gra toczy się trochę inaczej niż przy pięknym słońcu. Angielska pogoda wymaga od zawodników więcej sił i dokładnie tak było w spotkaniu Kabla z Grębałowianką. Dopiero na samym końcu udało się otworzyć (i jednocześnie zamknąć) wynik meczu.

U13 nie odpuszcza i wygrywa z Clepardią

Rywale zespołu U13 wysoko zawiesili poprzeczkę i przyjechali na Parkową rozegrać dobre zawody. Obie drużyny przez niemal całe spotkanie grały równo, ale na sam koniec to Kabel zachował więcej sił.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/