person_outline
search

Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Podsumowanie sezonu w drużynach młodzieżowych!

Zakończyliśmy wszystkie rozgrywki ligowe. Czas na odpoczynek, wakacje i zebranie sił na kolejny sezon! Nasze drużyny świetnie radziły sobie w ligach, czego dowodem są wysokie lokaty jak i awanse! Zapraszamy do podsumowania wraz z wypowiedziami trenerów.

U13II (D1): Młodzicy wiceliderem!

Druga drużyna Młodzików Kabla Kraków wygrała z Błękitnymi Modlnica w 14. kolejce III Ligi Okręgowej, inkasując kolejne 3 punkty w meczu wyjazdowym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla “Kablarzy”.

U12 (D1): Awans mimo porażki!

14. kolejka II Ligi Okręgowej Młodzików to pojedynek Kabla Kraków z Krakusem Swoszowice. "Kablarze" po ostatnim remisie, przegrali 2:5, lecz awans przypieczętowali już w poprzedni weekend.

U17 (B1): Hutnik rozbity!

Po ostatniej wygranej 2:1 z Bieżanowianką Kraków, Juniorzy Młodsi w 14. kolejce ponownie odnieśli zwycięstwo. "Kablarze" zdobyli komplet punktów z liderem - Hutnikiem III Kraków i obronili wicemistrzostwo, które ostatecznie może dać im awans na wyższy szczebel rozgrywkowy!

U13 (D1): Remontada w Myślenicach

W 14. kolejce Ligi Makroregionalnej Młodzików, Kabel Kraków po znakomitym meczu pokonał na wyjeździe Dalin Myślenice 14:1. "Kablarze" udowodnili tym samym, że zajęte 2. miejsce na koniec sezonu nie jest przypadkowe.

U12 (D2): Hutnik rozbity!

Młodzicy Młodsi w zaległej 8. kolejce I Ligi Okręgowej wygrali wysoko na koniec sezonu z Hutnikiem II Kraków. "Kablarze" tym samym zajęli 2. miejsce w swoich rozgrywkach!

U13 (D1): Podział punktów z liderem!

W 13. kolejce Ligi Makroregionalnej Młodzików, Kabel Kraków po emocjonującym meczu zremisował przy Parkowej z Radziszowianką 2:2. Oznacza to, że Kabel zapewnił sobie 2. miejsce na koniec rozgrywek.

U15 (C1): Passa przerwana

Trampkarze tym razem musieli uznać wyższość rywala w 13. kolejce Ligi Makroregionalnej. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy i był to wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/