search

Seniorzy

Informacje dotyczące drużyny seniorów naszego klubu.

Wejście smoka i kolejne 3 punkty!

Pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej układał się dla zawodników Kabla zgoła odmiennie od dwóch poprzednich spotkań. Gospodarze z Bronowic wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, a "Kablarze" odpowiedzieli dopiero w 60. minucie za sprawą Wojtyny, który chwilę wcześniej zameldował…

Pewne zwycięstwo z Gwiazdą!

W 15. kolejce Klasy Okręgowej Kabel Kraków pewnie pokonuje Gwiazdę Ściejowice! "Świąteczne" zwycięstwo zapewnili swoimi trafieniami Kóska, Stachel oraz Pranovich. Podopieczni Bartłomieja Janeczka notują drugą wygraną w rundzie wiosennej, zachowując kolejny raz czyste konto.

Lider pokonany!

KS Kabel Kraków rozpoczyna rundę wiosenną od zdobycia 3 punktów w meczu z liderem Klasy Okręgowej! W pierwszej kolejce drugiej części sezonu pokonał Pogoń Kraków 2-0 (1-0). "Kablarze" rozegrali ten mecz w roli gospodarza na sztucznym boisku Hutnika Kraków.