Seniorzy

Informacje dotyczące drużyny seniorów naszego klubu.

Wygrana na koniec rundy

Z zaledwie jedną porażką na koncie Kabel Kraków zakończył w minioną niedzielę rundę jesienną sezonu 2021/22 w krakowskiej Klasie A. Zawodnicy prowadzeni przez Bartłomieja Janeczka pokonali 5:1 Strzelców Kraków.

Krzęcin zdobyty!

Do minionego weekendu Iskra Krzęcin uchodziła za drużynę niepokonaną na własnym obiekcie. Niezdobytą dotąd twierdzę odczarowali Kablarze, sięgając po bardzo ważne trzy punkty.

Ważne zwycięstwo ze Zwierzynieckim

Wystarczyło spojrzeć w tabelę przed meczem żeby dowiedzieć się jak ważne było spotkanie 11. kolejki pomiędzy Kablem Kraków a Zwierzynieckim Kraków. Na boisku działo się dużo, emocji nie brakowało, jednak najważniejsze jest to, że trzy punkty trafiają na konto "Kablarzy",…

Zero z tyłu, pięć z przodu

To już piąty z rzędu mecz Kabla bez straty gola. Znakomita gra w obronie przekłada się także na wyniki - po niedzielnej wygranej na wyjeździe z Bratniakiem Kraków podopieczni Bartłomieja Janeczka przedłużyli serię meczów bez porażki do sześciu gier.

Strzelecka niemoc w meczu z Nadwiślanem

Do pojedynku z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Nadwiślanem Kabel Kraków przystępował w roli faworyta. Gospodarzom niedzielnej potyczki nie udało się jednak sięgnąć po komplet punktów, a zawody zakończyły się bezbramkowym remisem.

Zagrali na piątkę (z plusem!)

W minioną niedzielę seniorzy Kabla Kraków rozegrali mecz w ramach 7. kolejki krakowskiej Klasy A. Rywalem ekipy trenera Janeczka był Dąbski KS Kraków. Gospodarze nie byli zbyt łaskawi dla przyjezdnych i odnieśli przekonujący triumf aż 5:0.

Kontrolowane zwycięstwo z rezerwami Prądniczanki

Po kolejne trzy punkty sięgnęła drużyna seniorów Kabla Kraków. Nasz zespół pokonał na wyjeździe rezerwy Prądniczanki Kraków 3:0. O wygranej w dużej mierze zadecydowały dobrze egzekwowane stałe fragmenty gry, które dały Kablarzom przewagę.

Stachel uruchomił armatę, Kabel bezproblemowo pokonuje Wandę

Na taki mecz czekali wszyscy fani Kabla Kraków. Nasza drużyna po dwóch meczach, w których zdołała zgromadzić tylko jedno oczko, pokazała sportową złość i w bardzo efektownym stylu rozprawiła się z Wandą Kraków. Pokaz swoich strzeleckich umiejętności dał Sebastian Stachel,…

Punkt wyrwany w ostatniej akcji

Drużyna seniorów Kabla Kraków w minioną sobotę rozegrała kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem rywalem podopiecznych Bartłomieja Janeczka była Bieżanowianka Kraków. Z trudnego terenu Kablarze zdołali wywieźć punkt, zdobywając wyrównującą bramkę w ostatniej akcji meczu.