Zwycięstwo w sparingu nad Prądniczanką II

W zupełnie odmiennych warunkach pogodowych, niż w przypadku dwóch pierwszych sparingów, drużyna seniorów Kabla Kraków pokonała w niedzielę aktualnie trzynasty zespół grupy I krakowskiej klasy A, Prądniczankę II Kraków 1:0. Spotkanie rozegrano na sztucznej murawie obiektu wspomnianej Prądniczanki, a zdobywcą jedynego gola w tym meczu był Robert Piwowarczyk, który wykorzystał dogranie Grzegorza Grzesiaka. 

Przygotowania trwają, dwa sparingi za nami

Trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21 w zespole seniorskim Kabla Kraków prowadzonym przez trenera Bartłomieja Janeczka. Po wznowieniu możliwości współzawodnictwa na boiskach zewnętrznych pierwsza drużyna rozegrała dwa sparingi.

Lato z Kablem!

W tegoroczne wakacje zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z letniej oferty obozów, które przygotowaliśmy z myślą o naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu oraz zajęć stacjonarnych.

Przed nami przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21

21 stycznia wystartują przygotowania Kabla do rundy wiosennej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka na półmetku sezonu zajmują 5. miejsce w grupie III krakowskiej klasy A ze stratą dziewięciu punktów do Pogoni Skotniki. W trakcie okresu przygotowawczego "Kablarze" rozegrają dziewięć sparingów.

Ivan Suprun odchodzi z Kabla

Ivan Suprun po dwóch latach przygody z Kablem Kraków opuszcza nasz klub. Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia na nowym etapie życia!

Podsumowanie rundy jesiennej

Runda jesienna sezonu 2020/21 dobiegła końca, więc nadszedł czas, aby podsumować ten okres w wykonaniu podopiecznych Bartłomieja Janeczka. Kabel zimę spędzi na 5 miejscu grupy III krakowskiej A Klasy. Zespołowi z Parkowej w 14 rozegranych spotkaniach udało się zgromadzić 25 punktów, na które złożyło się osiem zwycięstw, pięć porażek i jeden remis. Stosunek bramek wyniósł 42:26.