Nabór uzupełniający do drużyny U-15

Drużyna U-15 KS Kabel, złożona z zawodników z roczników 2008 i 2009, ogłasza nabór uzupełniający do swojego składu. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej.

Podsumowanie sezonu 2021/22

Dobiegł końca intensywny sezon 2021/22, którego najważniejszym akcentem w wykonaniu naszych seniorów był wywalczony awans do Klasy okręgowej. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka dokonali tego, zajmując drugą pozycję w lidze. Biało-niebiescy uplasowali się za Wieczystą II Kraków, natomiast za swoimi plecami zostawili takie drużyny jak Dąbski Kraków czy Zwierzyniecki KS. W 26 ligowych meczach Kabel zgromadził 60 punktów, na co złożyło się 19 zwycięstw i 3 remisy. Nasza drużyna dotarła też do III rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu krakowskim.

WYWIAD | Trener Janeczek o zakończonym sezonie 2021/22

Po zakończonych rozgrywkach krakowskiej Klasy A grupy III, w których to Kabel zajął drugie miejsce i wywalczył awans do "Okręgówki", przed naszą kamerą stanął architekt tego sukcesu - trener Bartłomiej Janeczek. Posłuchajcie, co miał do powiedzenia nasz szkoleniowiec.

Testy naborowe do akademii

Akademia KS Kabel Kraków zaprasza zawodników urodzonych w latach 2011 - 2008 do uczestnictwa w testach naborowych do drużyn Akademii od U11 do U15. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.