Intensywne przygotowania do rundy wiosennej

Znamy już harmonogram pracy seniorskiej drużyny Kabla przed nadchodzącą rundą wiosenną. Okres przygotowawczy rozpocznie się już 18 stycznia i będzie obfitował w treningi na sztucznej murawie oraz sparingi. Wznowienie zmagań ligowych planowane jest z kolei na 26/27 marca.

Podsumowanie rundy jesiennej 2021

W listopadzie dobiegła końca runda jesienna sezonu 2021/22 rozgrywek trzeciej grupy krakowskiej A Klasy. Dla Kabla Kraków był to naprawdę udany czas - drużyna Bartłomieja Janeczka zdołała zająć drugą lokatę, wygrywając 10 z 13 meczów ligowych.

Wygrana na koniec rundy

Z zaledwie jedną porażką na koncie Kabel Kraków zakończył w minioną niedzielę rundę jesienną sezonu 2021/22 w krakowskiej Klasie A. Zawodnicy prowadzeni przez Bartłomieja Janeczka pokonali 5:1 Strzelców Kraków.

Trampkarze młodsi mistrzami ligi

 

Wygrana 3:1 nad Victorią Kraków sprawiła, że zawodnicy z drużyny U14 Kabla Kraków na kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie pierwsze miejsce w lidze. Biało-niebiescy wyprzedzają bowiem o 3 oczka SP Borek Kraków, z którym wygrali oba bezpośrednie mecze.

Krzęcin zdobyty!

Do minionego weekendu Iskra Krzęcin uchodziła za drużynę niepokonaną na własnym obiekcie. Niezdobytą dotąd twierdzę odczarowali Kablarze, sięgając po bardzo ważne trzy punkty.

Pierwsza porażka młodzika młodszego

W meczu kończącym rozgrywki jesienne młodzika młodszego (D2) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Wilgą Kraków 0:1 (0:0), tym samym ponosząc dopiero pierwszą porażkę w sezonie. Podopieczni trenera Marcina Gagata dzięki bardzo dobrej postawie zakończyli zmagania na pierwszej pozycji w stawce.