Stałe fragmenty kluczem do sukcesu

W środę w ramach zaległej 19-nastej kolejki, drużyna Kabla udała się na pojedynek do Rzozowa, by zmierzyć się z miejscową Rzozovią. Goście nie zawiedli i w delegacji udało im się wywalczyć okazałe zwycięstwo 5:0. Dzięki tej wygranej zwycięzcy utrzymali miejsce na podium.

LIGA | Skrót meczu: Kabel Kraków - Gajowianka Gaj (01.05.2021)

W pierwszym wiosennym meczu na własnym terenie KS Kabel Kraków pokonał 5:2 Gajowiankę Gaj. O wysokim zwycięstwie naszej drużyny zadecydowała druga połowa, w której Kablarze zainkasowali cztery gole. Po sobotniej wygranej podopieczni Bartłomieja Janeczka awansowali na trzecią lokatę w tabeli krakowskiej Klasy A.

Pierwsze domowe zwycięstwo tej wiosny

Młodzik starszy (D1): Porażka z Jadwigą Kraków

W kolejnym spotkaniu w ramach rozgrywek III ligi Młodzików starszych (D1) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Jadwigą Kraków 1:3 (1:1). Jedyną bramkę dla zespołu trenera Bartłomieja Janeczka zdobył Artur Mrzygłód.