Przygotowania trwają, dwa sparingi za nami

Trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21 w zespole seniorskim Kabla Kraków prowadzonym przez trenera Bartłomieja Janeczka. Po wznowieniu możliwości współzawodnictwa na boiskach zewnętrznych pierwsza drużyna rozegrała dwa sparingi.

W pierwszym z nich Kabel zremisował 3:3 z czwartym zespołem wielickiej klasy A, Zrywem Szarów, a bramki zdobyli Bator, Cichecki oraz Kłusek, z kolei w ubiegłą niedzielę "Kablarze" ulegli dziesiątemu zespołowi grupy I krakowskiej klasy A, Galicji Raciborowice 1:3, a honorowe trafienie zaliczył Wieczorek. W trakcie sparingów sprawdzanych było kilku młodych zawodników, których przyszłość wyjaśni się w najbliższych tygodniach.

Zespół pod wodzą trenera Bartłomieja Janeczka trenuje aktualnie trzy razy w tygodniu na obiektach Centrum Sportu Parkowa. Wśród najbliższych planów pojawiają się trzy sparingi, które odbędą się 21 lutego o godz. 9:30, gdy zagramy na wyjeździe z Prądniczanką II Kraków, 27 lutego o godz. 11:00 na boisku KS-u Nadwiślan z Kmitą Zabierzów oraz 1 marca o godz. 20:30 w Wieliczce z miejscowym Górnikiem.

Skomentuj

3 komentarzy