person_outline
search
Nabór otwarty do zespołu U15 i seniorów KS Kabel!

Nabór otwarty do zespołu U15 i seniorów KS Kabel!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do wzięcia udziału w rekrutacji do drużyny w kategorii U-15 i zespołu seniorskiego KS Kabel Kraków. Rekrutacja kierowana jest do zawodników z roczników 2008 i 2009, którzy chcieliby dołączyć do zespołu U-15 (Trampkarz C1). Zespół U-15 prowadzony przez trenera zespołu seniorów Bartłomieja Janeczka po wywalczeniu awansu w nadchodzącej rundzie będzie rywalizował w I lidze okręgowej Trampkarzy starszych.

Nasz prężnie działający klub piłkarski poszukuje także ambitnych zawodników chcących podjąć rywalizację na poziomie ligi okręgowej w zespole seniorskim. Rekrutacja jest otwarta, ale w pierwszej kolejności kierowana do zawodników z roczników 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002.
Jeśli uważasz, że posiadasz umiejętności, które pozwolą Ci rywalizować na poziomie klasy okręgowej oraz chciałbyś się rozwijać piłkarsko to KS Kabel Kraków jest w stanie Ci to zagwarantować! To, co nas charakteryzuje to pozytywna atmosfera i kultura pracy, wysoki poziom treningu, własna baza treningowa zlokalizowana blisko centrum miasta, sprzęt sportowy, opieka profesjonalnego sztabu szkoleniowego oraz możliwość treningów indywidualnych wraz z analizą video.

By wziąć udział w procesie rekrutacji należy wypełnić poniższy formularz.

Po konsultacji ze sztabem szkoleniowym istnieje możliwość dopasowania terminu treningu testowego do preferencji zawodnika. Więcej szczegółów dotyczących klubu, jak i ogłoszenia można uzyskać poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538) przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów turniejów i rozgrywek w celu zgłoszenia zawodnika do gry. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji podaj swoje dane osobowe.
W tej sekcji podaj swoje dane jako zawodnika.Prosimy o odpowiedź na poniższe pytania otwarte.
Podaj swoje dane kontaktowe.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/