Komunikat dla rodziców młodych piłkarzy KS Kabel i Akademii Diament

Drodzy rodzice,

Pandemia koronawirusa nie ustępuje i pewne jest, że przynajmniej do połowy kwietnia nie będziemy mieli możliwości wznowienia treningów piłkarskich. W związku z powyższym przekazujemy kilka najważniejszych informacji organizacyjnych, w szczególności dotyczących kwestii płatności.

01Składka za miesiąc kwiecień obniżona o 50%.

Zawsze prezentowaliśmy dużą elastyczność w kwestii płatności i działaliśmy na zasadzie: nie trenujesz - nie płacisz. Nie obowiązują u nas w klubie długoterminowe umowy, które trudno jest wypowiedzieć, a zrezygnować można w każdej chwili. Gdy ktoś ma dłuższą przerwę lub chorobę, to też zawsze mógł liczyć na obniżenie lub zawieszenie opłaty.

Z jednej strony chcielibyśmy utrzymać takie podejście również w czasie kryzysu, ale niestety druga strona medalu jest taka, że bez Państwa wsparcia nie będziemy w stanie przetrwać tego okresu i chociażby wypłacić pensji naszym trenerom. Dlatego gorąco prosimy tych z Państwa, którzy mają taką możliwość, o dokonywanie za kwiecień wpłat obniżonych o 50%. Jeżeli natomiast znajdą się osoby, które zdecydują się na płatność za kwiecień składki w wysokości 100%, to mamy na tą okoliczność przygotowaną pewną niespodziankę i postaramy się należycie odwdzięczyć za tak okazane wsparcie.

02Marcowe treningi do odrobienia.

Podtrzymujemy wcześniejszą informację, iż treningi marcowe będziemy chcieli odrobić zaraz po wznowieniu działalności. Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie uregulował płatności za ten miesiąc, prosimy o dokonanie wpłaty składki w pełnej wysokości. Dziękujemy!

03Mini-obligacje.

Kolejną naszą propozycją na ten trudny okres są "Mini-obligacje". Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwości by uiścić opłatę za treningi z wyprzedzeniem, dwóch lub trzech miesięcy, to tylko teraz można to zrobić korzystając z rabatu 20% od standardowej wysokości, którą płacili Państwo dotychczas. Wystarczy obliczyć kwotę składki po rabacie, wpłacić ją na nasze konto podając tytule przelewu hasło "Mini-obligacje" i my już odpowiednio zaksięgujemy wpłaty akonto przyszłych miesięcy. Za każdą tego typu wpłatę z góry dziękujemy.

04Klub Sportowy Koronawirus - wirtualne bilety.

Korzystając z okazji, przypominamy też o naszym wirtualnym meczu z Klubem Sportowym Koronawirus. Przekroczyliśmy już 100 sprzedanych biletów. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na wsparcie nas tą drogą i zachęcamy kolejne osoby do dołączenia do tej akcji. Włączyło się w nią już ponad 30 klubów z całej Polski i zainteresowały się nią również media.

Bilet można zakupić klikając tutaj.

A więcej o akcji i trudnej sytuacji naszego klubu możecie Państwo przeczytać w poniższych artykułach:

Przegląd Sportowy / Onet: kliknij tutaj

Gazeta Krakowska: kliknij tutaj

TVP Sport: kliknij tutaj

Serdecznie dziękujemy!

P.S. Jeżeli jednak ktoś z Państwa również znalazł się w trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa i chciałby zawiesić swoje członkostwo w naszym klubie i nie ponosić żadnych opłat, to bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie tak, żebyśmy mieli realny obraz aktualnej sytuacji składkowej. Informacje prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj