person_outline
search
Podaruj 1,5% podatku na rzecz Akademii KS Kabel

Podaruj 1,5% podatku na rzecz Akademii KS Kabel

W tym roku po raz kolejny Akademia Kabla Kraków będzie miała możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność z 1,5% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2022 rok.


Zwracamy się z prośbą do wszystkich przyjaciół Klubu Sportowego Kabel Kraków pragnących wesprzeć działalność Akademii o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii, takie jak rozwój pozytywnych postaw społecznych poprzez sport, poprawa infrastruktury sportowej, stypendia dla zawodników, czy też zakup sprzętu sportowego.

✅ Klub Sportowy Kabel Kraków Nr KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: KS Kabel (501)

Dziękujemy!

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/