person_outline
search
Nabór

Nabór

Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do Akademii KS Kabel!

Nieustannie czynimy starania by zapewnić możliwe najlepsze warunki treningowe dla jak największej liczby dzieci. W sezonie 2024/25 w naszych strukturach będą funkcjonować zespoły dziecięce i młodzieżowe w kategoriach od U-7 (rocznik 2018) do U-17 (rocznik 2008). Poniżej przedstawiamy zasady na jakich można dołączyć do naszego klubu.

Trening próbny

Zapraszamy do przyjścia na trening zapoznawczy. W ramach otwartego dla wszystkich zawodników treningu, w sezonie 2024/25, mogą się zapisać chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2018-2013. W każdym roczniku posiadamy drużyny o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Swoją działalność kontynuuje też pierwsza w naszym klubie drużyna złożona z dziewczynek urodzonych w latach 2015-2017.

W przypadku starszych zawodników urodzonych w latach 2012-2008 prowadzimy selekcję na bazie historii szkolenia i umiejętności zawodnika, dlatego do rejestracji na trening próbny zapraszamy osoby trenujące piłkę nożną już wcześniej.

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na trening próbny, zapraszamy do kontaktu przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie udzielimy dodatkowych informacji i podamy dostępne terminy. Zapraszamy do kontaktu!

Uwaga: jeżeli nie odpowiada Ci lokalizacja treningów Akademii KS Kabel (Stare Podgórze, ul. Parkowa 12a, dawny stadion Korony), zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach piłkarskich naszego partnerskiego przedszkola piłkarskiego (roczniki 2018-2020) działającego pod szyldem Akademii Diament. Wszelkie informacje dostępne są na stronie projektu pod adresem: https://akademia-diament.pl/.

Skauting

Dział Skautingu Akademii KS Kabel nieustannie prowadzi obserwacje dziecięcych meczów i turniejów poszukując zawodników posiadających wysokie umiejętności piłkarskie, odpowiednie nastawienie mentalne oraz predyspozycje do uprawiania piłki nożnej na wysokim poziomie. Choć identyfikacja piłkarskich talentów w młodym wieku jest w sposób oczywisty obarczona dużym ryzykiem błędu, to wierzymy, że warto dawać młodym zawodnikom szansę rozwoju swoich umiejętności w profesjonalnych warunkach.

Zawodnicy wytypowani przez naszych skautów otrzymają imienne zaproszenia do uczestnictwa w organizowanych cyklicznie konsultacjach szkoleniowych, podczas których będą oni mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności przed trenerami Akademii KS Kabel.

Akademia KS Kabel w procesie identyfikacji talentów działa w sposób w pełni profesjonalny i zawsze postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami transferowymi. Do zawodników, rodziców oraz klubów odnosimy się z pełnym szacunkiem i poszanowaniem dotychczasowego wkładu w szkolenie zawodników. Obecne regulacje stanowią, iż po zakończeniu danego sezonu, wszyscy zawodnicy, którzy nie podpisali deklaracji gry amatora na sezon kolejny, są zawodnikami wolnymi i mogą dowolnie zmieniać przynależność klubową nawet bez zgody klubu macierzystego. W związku z częstymi przypadkami prób blokowania transferów przez kluby macierzyste, zastrzegamy sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z rodzicami zawodników.

 

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/