person_outline
search
Słowik odfrunął wysoko

Słowik odfrunął wysoko

Młodzicy Młodsi rozpoczęli swoje ligowe rozgrywki tydzień później od swoich starszych klubowych kolegów. W pierwszej kolejce udali się oni do Olkusza, żeby rozegrać spotkanie z tamtejszym Słowikiem. Znaczna różnica poziomu i forma gospodarzy wyznaczyła wysoki dla nich rezultat. 

 

Mecz rozpoczął się po myśli Kablarzy, ponieważ w pierwszej minucie spotkania wyszli na prowadzenie za sprawą Jovana Vanevskiego. Radość nie trwała długo. Słowik wziął sprawy w swoje ręce i już w 10. minucie spotkania rezultat wynosił 3:1. Gospodarze tworzyli sobie mnóstwo sytuacji przez całe spotkanie nękając obrońców Kabla. Raz za razem wykorzystywali okazje. Zdezorientowany Kabel nie miał w tym spotkaniu wiele do zrobienia. W drugiej części gry zdobyli jeszcze dwie bramki za sprawą Homiaka i Cieślaka, ale trzy trafienia jedynie nieznacznie zmniejszyły rozmiary porażki. Najsilniejszy wystawiony skład młodzików Słowika pokazał swoją wyższość i umieścił piłkę w bramce Kabla aż 14-krotnie. 

Słowik Olkusz 14 - 3 Kabel Kraków

Skład Kabla: Artur Król - Igor Niedzielski, Wojciech Pająk, Adam Piekarski, Filip Sadzik, Jovan Vanevski, Szymon Wierzchanowski, Gabriel Wróbel, Kacper Zięba, Jan Cieślak, Franciszek Gardian, Aleksander Homiak

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/