person_outline
search
Zwycięstwo młodzików na zakończenie rundy

W ostatnim meczu rundy rywalem zespołu młodzików Kabla była dziewczęca drużyna Football Success Academy. Kabel wygrał 3:2, dwie bramki dla naszej drużyny Aleksander Stelmach, a jedna padła po trafieniu samobójczym.

Spotkanie odbywało się w mglisty poranek, jednak ponura aura nie miała wpływu na podejście naszych graczy to zawodów. Już pierwsza akcja i mocny pressing wymusiły błąd jednej z przeciwniczek, która skierowała piłkę do własnej bramki. Potem oglądaliśmy ciekawe akcje z obu stron i w pierwszej połowie jeszcze trzy bramki. Najpierw rywalki wyrównały po ładnym trafieniu Oliwii Sroki, następnie Aleksander Stelmach potężnie uderzył z wolnego, piłka odbiła się od słupka, od bramkarki i ostatecznie wylądowała w siatce. Na przerwę obie drużyny schodziły jednak przy wyniku remisowym. Tuż przed przerwą szczęście uśmiechnęło się tym razem do rywalek, które po trafieniu samobójczym wyrównały stan spotkania.

W drugiej połowie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę. W 58 minucie znów piłkę do rzutu wolnego ustawił Stelmach – uderzył mocno i precyzyjnie, a piłka spadła „za kołnierz” bramkarki rywali. Kapitalne trafienie! Mecz zakończył się wynikiem 3:2, choć goli dla obu stron mogło być zdecydowanie więcej. FSA na przeszkodzie stanął nasz dobrze dysponowany bramkarz Oskar Domanus, który zaliczył sporo udanych, a gdy wymagała tego sytuacja ofiarnych, interwencji. Kablowi z kolei w niektórych sytuacjach albo brakowało precyzji, albo mocy strzału. Po meczu to jednak nasz zespół miał więcej powodów do zadowolenia.

Bramki dla Kabla: 1:0 gol samobójczy, 2:1 Aleksander Stelmach, 3:2 Aleksander Stelmach

Skład Kabla: Domanus – Mrzygłód, Koźmik, Broniewski, Majewski, Pacuła, Stelmach, Zapała, Oczkowicz, Dyląg, Szafran, Zimnicki, Kowalczyk